Masterclass: International trends in digital pathology
Algemene informatie over de Masterclass
Deze 5e Masterclass staat in het teken van de International trends in digital pathology en is er één in de reeks van 8 Masterclasses waarop MedicalPHIT je trakteert om wij 20 jaar bestaan.
Uit de masterclass zal blijken dat we in Nederland voorop lopen met digitale pathologie. Ongeveer de helft van de labs is gedigitaliseerd of denkt hierover na. Dat percentage ligt internationaal veel lager.
In de masterclass is niet alleen aandacht voor de samenwerking tussen verschillende pathologieafdelingen en -labs. We kijken ook naar integrated diagnostics, waarbij radiologie en pathologie samenwerken op het gebied van opslag en uitwisseling van beelden. Ook stemmen ze processen nauwer op elkaar af.
Ook de omvang van labs is interessant om te vergelijken. In de VS behalen de grote laboratoria schaalvoordelen en kunnen zich subspecialiseren. Daarvoor moet hier in Nederland worden samengewerkt tussen verschillende afdelingen.
Meld je je snel aan!
Het volledige programma
Programma:
16:00 uur Start Masterclass en korte introductie door André Huisman
16:05 uur Presentatie van Mike Cannavo
16:40 uur Hoe vertalen de inzichten zich door André Huisman
16:45 uur Q&A met Mike Cannavo en André Huisman
17:00 uur Afsluiting door André Huisman
