Landelijke gegevensuitwisseling in kaart
Algemeen
Het verkrijgen van een overzicht in de wereld van interoperabiliteit en alles wat daarbij komt kijken, waaronder het speelveld van stakeholders, samenhang landelijke programma's, standaarden, ontwikkelingen en afhankelijkheden. Je bent na het volgen in staat uit te leggen waarom interoperabiliteit in de zorg niet zo makkelijk is
Leerdoelen
Je bent hierna in staat om:
2 De samenhang van grote landelijke/regionale zorgICT programma’s te benoemen.
3 Het onderscheid en basale werking van de belangrijkste standaarden voor interoperabiliteit en gegevensuiwisseling over te brengen aan andere personen.
4 In staat toe te lichten wat de buzzwords betekenen.
5 Te starten met het (verder) uitwerken van visie mbt zorgICT vraagstukken en gegevensuitwisseling.


Trainer: Robert Breas
“Bij de introductiecursussen is het leuk om aan het einde van de dag te zien dat alles op z'n plaats valt bij cursisten. De dynamiek is anders tijdens de advanced cursussen. Dan hoor je waar men in de praktijk tegenaan loopt. Vaak help ik cursisten dan verder met voorbeelden uit andere projecten.”
“Cursus geven is een feestje. Je ontmoet nieuwe mensen, hoort nieuwe vraagstukken, daar krijg ik altijd veel energie van.”
Inschrijven en kosten

Duur: 13:00 uur – 17:00 uur
Locatie: NBC te Nieuwegein
Wanneer: 3 februari 2022
Deelname: € 675,-
Voor wie
Managers, afdelingshoofden, projectmanagers, projectleiders, adviseurs. (Opdrachtgevers/Stuurgroepleden)
Het programma
Programma
- Introductie, interoperabiliteitsmodel
- Landschap landelijke organisaties
- Internationale standaarden een overzicht
- Landschap landelijke projecten
- Standaarden gegevensuitwisseling
- Oefening
- Governance (intropmodel)( Wegiz, Mitz)
- Planair: visie op gegevensuiwisseilng
- Samenvatting
